Holi Color Party – to nazwa najbardziej wyczekiwanej przez studentów imprezy tej jesieni. 23 października 2014 roku w Millenium Arena odbędą się otrzęsiny studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Wszyscy studenci pierwszego roku od godziny 20:00 przeżyją kolorowy chrzest! Staną się pełnoprawnymi członkami społeczności akademickiej WSIiZ.

Zagrają:

• zespół BROWN
  • Dj Gregg
  • DJ Satora

Podczas otrzęsin na studentów czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Cennik:
Studenci I roku WSIiZ- wjazd FREE
Studenci WSIiZ – 5 PLN
Reszta świata – 10 PLN

Bilety do nabycia:
– biuro Samorządu Studenckiego WSIiZ, pokój RA 52
– PEWEX PUB: Rynek 18

Co to jest Holi Color party?
Holi Color party coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Imprezę wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!

O co nam chodzi?
Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowy dzień w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie, gdzie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek! Dołącz do nas! Daj się ponieść!

BROWN

BROWN to rzeszowski zespół rockowy działający na polskiej scenie od 13 lat. Ma na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów oraz 3 studyjne albumy. Najważniejszym jest wydany nakładem MYSTIC PRODUCTION – ,,Półświatło”, okrzyknięty podkarpacką płytą roku 2009. Aktualnie BROWN promuje trzeci album zatytułowany ,,PO NIEBOSKŁONIE”.

Koncerty BROWN to bardzo energetyczny show, dopełniony wieloma melodyjnymi akcentami, w których słychać odniesienia do największych klasyków muzyki rockowej. Trzykrotnie doceniony nagrodą publiczności, nagrodą dla najlepszego wokalisty, gitarzysty oraz nagrodą dziennikarzy.

SATORA

Satora jest ambitnym, rozwijającym się dj i producentem z Polski. Swoim unikalnym stylem buduje niepowtarzalny klimat setów. Jego produkcje przepełnione są pozytywną energią. Obecnie współpracujący z japońską wytwórnią Tile Records. Były członek kolektywu "Junkie Punks" (2011-2013). Występował w Niemczech, Chorwacji, Francji i Polsce. Dzielił scenę z artystami z całego świata: Dimitri Vegas & Like Mike, Steve Aoki, Mark Knight, Chuckie, Federico Scavo, Tristan Garner, Prok & Fitch, Crazibiza, Redlight, Kenn Colt, East & Young, Dirty Rush & Gregor Es, Blinders, Fafaq, Alex, Gooral, Melt, Freak Slaughter, Andriy Khomitskyy, Thomas Cloud, Mr. One i wieloma innymi. Grał na festiwalach: Sunrise Festival, Noborder Festival, Plener Festival, Próba Dźwięku Festiwal oraz Rzeszowskich Juwenaliach.