Myślisz o własnym biznesie, ale boisz się porażki? Co zrobić, by Twoja firma odniosła sukces? Poświęć dwie godziny i poznaj receptę na udany biznes!

Samorząd Studencki WSIiZ zaprasza na praktyczną konferencję "Start w Biznes", która odbędzie się 18 lutego 2015 roku w godzinach od 10.00-12.00 w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Podczas konferencji, Michał Czekaj, przedsiębiorca, praktyk biznesu, trener sprzedaży podzieli się swoim doświadczeniem:

• Co potrzeba aby znaleźć swoje miejsce na rynku pracy?
• Jak tworzyć i dawać wartość na rynku?
• Jak dopasowywać kontrahentów, szefów, klientów?
• Dlaczego tak wielu absolwentów nie zarabia dobrych pieniędzy?
• Odpowiednie nawyki w działaniach biznesowych.
• Zagrożenia i gorsze czasy – jak dać radę?
• W którym kierunku zmierzać, by mieć gwarancję bezkonkurencyjności na rynku?

Michał Czekaj w 2007 r. stwierdził, że jego sytuacja zawodowa go nie satysfakcjonuje i rozpoczął przygodę ze sprzedażą produktów finansowych. W dwa lata z człowieka bez doświadczenia i kontaktów stał się menadżerem, a rok później jako dyrektor sprzedaży zarządzał już kilkudziesięcioosobowym zespołem na terenie czterech miast. Odbył prawie 15 000 spotkań z klientami oraz ponad 35 000 rozmów telefonicznych. Ma bardzo bogate, praktyczne doświadczenie w budowaniu relacji, sprzedaży oraz komunikacji międzyludzkiej, w tym także damsko – męskiej. Prowadzi wiele projektów edukacyjnych i szkoleniowych.

Konferencja jest bezpłatna. Na spotkaniu będą rozlosowane ciekawe nagrody.

Należy jedynie zarejestrować się. Po rejestracji otrzymacie Państwo na maila, bezpłatny bilet elektroniczny, z którym należy pojawić się na konferencji.