Akademia PROTRADERA jest realizowana przez KN BOSS działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wspólnie z firmą PROTRADER.

Na szkoleniu Akademii PROTRADERA poznasz najskuteczniejsze strategie inwestowania na giełdzie, świece japońskie, techniki handlu, geometrię rynku i teorie Fal Elliotta.

PROTRADER to profesjonalna firma tradingowa mająca biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku, Gdyni i Bydgoszczy. Firma specjalizuje się w handlu kontraktami krótkoterminowych. PROTRADER zatrudnia głównie absolwentów szkół wyższych, jak również studentów zaocznych. Akademia PROTRADERA daje młodym ludziom niepowtarzalną szansę na osiągnięcie niezależności finansowej.

Spotkania z analitykiem firmy PROTRADER odbywać się będą w każdą pierwszą środę miesiąca.

Najbliższe spotkania odbędą się: 6 listopada 2013 i 4 grudnia 2013
Sala numer RA132 – godz. 13.00

Więcej informacji o Akademii PROTRADER można znaleźć na:
www.boss.wsiz.edu.pl
www.facebook.com/BiznesOdStudenckiejStrony