Już dziś (07.08) z samego rana,w hallu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania – w Rzeszowie, przy ul. Sucharskiego 2 – wywieszone zostały listy wszystkich przyjętych w I turze rekrutacji, na rok akademicki 2008/2009.

Wszystkie osoby, które złożyły swoje dokumenty podczas rekrutacji, o jej wyniku zostaną powiadomione także listownie.
Każdy z kandydatów może też sprawdzić informacje o swoim przyjęciu drogą elektroniczną, po zalogowaniu się do specjalnego systemu. Wystarczy „kliknąć” na banner na stronie głównej obu uczelnianych portali.

To jednak jeszcze nie koniec emocji dla wielu młodych ludzi! Uczelnia już teraz zaprasza do wzięcia udziału w II turze rekrutacji. Rozpocznie się ona 11 sierpnia i potrwa do 27 września.

Kierunki i specjalności, na których są jeszcze wolne miejsca, a także wymagania jakie trzeba spełnić, kandydaci znajdą na stronach internetowych uczelni. www.wsiz.edu.pl