Rok 2012 jest rokiem wyjątkowym – obchodzimy w nim 25-lecie Programu Erasmus! Aby uświetnić obchody jubileuszowe Programu Erasmus została zorganizowana II edycja konkursu fotograficznego pt. "EUROPA OCZAMI STUDENTÓW ERASMUSA".

W holu naszej Uczelni, a także na stronie internetowej www.erasmus.wsiz.edu.pl nasi pracownicy oraz studenci mogli oglądać prace fotograficzne naszych stypendystów Erasmusa w roku akademickim 2011/2012. Podczas ich zagranicznych pobytów na uczelniach partnerskich (wyjazd na studia) lub w zagranicznych instytucjach (wyjazd na praktykę) udało się uchwycić piękno i wyjątkowość kultury i tradycji mieszkańców danego kraju.

Każdy z pracowników oraz studentów naszej Uczelni mógł oddać do 30 listopada 2012 tylko jeden głos na wybraną pracę studenta Erasmusa.

Już wkrótce poznamy zwycięzców konkursu fotograficznego pt. "EUROPA OCZAMI STUDENTÓW ERASMUSA". Na uroczystym spotkaniu, które odbędzie się 7 grudnia 2012 roku o godz. 10:00 w sali Senatu nie tylko zostaną przedstawieni autorzy wszystkich prac, ale również wręczone nagrody zwycięzcom II edycji konkursu. Zostanie rozlosowany także upominek wśród tych osób, które oddały głos na najlepsze zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy na uroczysty finał konkursu!