W sobotę 29 czerwca w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbył się Dzień Otwarty Studiów II stopnia.

W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowano możliwości nowoczesnych laboratoriów. Na specjalnych stoiskach można było uzyskać informację na temat studiów magisterskich w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Zaprezentowano ofertę wszystkich kierunków, tj. Administracji, Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, Ekonomii, Zdrowia publicznego, Informatyki oraz Turystyki i rekreacji. O swojej działalności opowiadali przedstawiciele Biura KarierKlubu Absolwenta.

W programie Dnia Otwartego znalazły się także warsztaty poprowadzone przez absolwentów WSIiZ. O biznesie na rynku chińskim opowiadał Artur Szczypek, menedżer ds. wdrażania EKO-Dyrektyw w firmie Zelmer. Natomiast o kreatywnych metodach pozycjonowania stron www w wyszukiwarkach internetowych mówił Wojciech Szymański, kierownik działu promocji w wyszukiwarkach w firmie Ideo.

Każdy, kto odwiedził mury naszej Uczelni otrzymał bezpłatny dostęp do portalu „e-WSIiZ” – Otwartych Zasobów Wiedzy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jest to unikatowe narzędzie oferujące ponad 400 godzin edukacji całkowicie za darmo. Zgromadzone zasoby zawierają materiały dydaktyczne z wszystkich obszarów nauk.

Przypominamy, że rekrutacja na studia magisterskie w WSIiZ trwa do 31 lipca. Kandydaci na studia II stopnia są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej i wpisowego. Dodatkowo, każdy kto uzyska średnią z toku studiów co najmniej 4,2 może starać się o „Stypendium od początku studiów II stopnia”. Więcej informacji na ten temat.