Wszystkich miłośników informatyki serdecznie zapraszamy na Dzień Kariery z Informatyką. Odbędzie się on 12 grudnia 2012 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Na wydarzenie szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane studiami II stopnia na Informatyce. Nabór na te studia ruszy 7 stycznia 2013.

Zapoznaj się z programem Dnia Kariery z Informatyką:

• 11.00, sala KM 22 (wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych) – rozpoczęcie: Prezentacja filmu o Uczelni, krótka prezentacja kierunku Informatyka
  • 11.30, sala KM 22, spotkanie z przedstawicielami rzeszowskich firm informatycznych. Prezentacja firm obejmuje przedstawienie profilu działalności przedsiębiorstwa, informacje na temat szans rozwoju w strukturach firmy, wymaganiach wobec potencjalnych kandydatów oraz informacje o aktualnych ofertach pracy. Osoby biorące udział w spotkaniu będą mogły zostawić swoje aplikacje.
  • 11.30 – Asseco Poland SA – „Buduj swoją karierę u najlepszych” – specjalista ds. Personalnych Magdalena Drapała
  • 12.20 – BMM Sp. z o.o. – „Celuj aby trafić a trafisz do celu czyli jak rozpocząć karierę… i dlaczego właśnie w BMM ?” – kierownik działu HR Anna Hasiec
  • 13.15 – warsztaty w wybranych laboratoriach CEM (obowiązują zapisy):
  • Laboratorium KM 111 – „Programowanie na urządzeniach mobilnych i-phone”
  • Laboratorium KM 107 – „Grafika trójwymiarowa w programie Blender”
  • KM 112 – pokaz w laboratorium odzyskiwania haseł i danych

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować w naszym serwisie.