17 marca 2010 roku odbędzie się kolejny wykład otwarty z cyklu NAUKA I WIELKIE PYTANIA. Wygłosi go ks. prof. dr hab. Stanisław Wszołek.

Wykład zatytułowany jest "Czy nauka eliminuje metafizykę?". Rozpocznie się o godzinie 18:00. Dzięki łączom elektronicznym studenci i pracownicy WSIiZ w Rzeszowie obejrzą i wysłuchają go z Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Transmisja prowadzona będzie do auli RA 3.

Cykl wykładów "Nauka i wielkie pytania" jest efektem współpracy WSIiZ i Centrum Kopernika. Trwa ona od lutego 2009 roku. Jej głównym celem jest prowadzenie badań interdyscyplinarnych w różnych obszarach wiedzy oraz podejmowanie wszelkich działań związanych z problematyką współczesnej cywilizacji i rozwojem człowieka.

Zapoznaj się z harmonogramem wykładów