20 kwietnia 2021 r., w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczęła się wyczekiwana przez kandydatów rekrutacja na studia w nadchodzącym roku akademickim 2021/2022. Rekrutacja potrwa do 31.07.2021r.

Na studia kandydaci będą mogli aplikować poprzez składanie podań w systemie rekrutacji online, który umożliwia szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Kolejny krok rekrutacji to skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz dostarczenie ich do Działu Rekrutacji. Dokumenty dostarczyć można osobiście lub za pomocą poczty tradycyjnej.

Współczesne kształcenie

Oferta dydaktyczna, opracowana zgodnie z wymaganiami współczesnego rynku pracy i potrzebami młodych kandydatów, składa się z wielu kierunków polsko- i anglojęzycznych oraz kilkunastu wyjątkowych ścieżek kształcenia, realizowanych w ramach studiów I i II stopnia. Na liście niezmiennie nie zabrakło Informatyki, Grafiki komputerowej, Logistyki, Kosmetologii, a także Filologii angielskiej, które – według statystyk, co roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W tym roku, po krótkiej nieobecności, na listę kierunków powraca Fizjoterapia, realizowana jako jednolite studia magisterskie.

__

STUDIA I STOPNIA

KOMUNIKACJA CYFROWA – nowość w ofercie dydaktycznej (kierunek w trakcie uzyskania pozwolenia MEiN na utworzenie studiów)

To innowacyjny i unikatowy w skali kraju kierunek, który oferuje połączenie praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji, zarządzania oraz nowoczesnych technologii, z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi, poszukiwanymi przez globalnych rekruterów. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wiele nowości pojawiło się w ofercie specjalności.

Na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna kandydaci wybrać mogą jedną z czterech specjalności, wśród nich dwie nowości: Wizualizacja i efekty specjalne oraz Projektowanie Interaktywne.
W ramach Informatyki można w tym roku wybrać nową specjalność Inżynieria danych.

Logistyka produkcji i procesów magazynowych oraz Zarządzanie łańcuchem dostaw to nowe specjalności na kierunku Logistyka.

Nowości pojawiły się również na kierunku Zarządzanie – to dwie atrakcyjne specjalności: Nowoczesne zarządzanie w biznesie oraz Zarządzanie w branży e-commerce.

Pełna lista kierunków realizowanych w ramach studiów I stopnia dostępna jest na na stronie internetowej: SPRAWDŹ

STUDIA II STOPNIA

W ramach studiów II stopnia kandydaci mogą wybrać Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, z dwiema nowymi specjalnościami: Social media w biznesie, Komunikacja wizerunkowa oraz odrębną ścieżkę kształcenia Grafika komputerowa w mediach. SPRAWDŹ

Na liście kierunków znajduje się też Kosmetologia SPRAWDŹ oraz Zarządzanie z dwiema nowymi specjalnościami: Business intelligence w zarządzaniu oraz Zarzadzanie projektami w organizacjach. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE

Fizjoterapia to kierunek, który realizowany będzie w ramach jednolitych studiów magisterskich. SPRAWDŹ

STUDIA ANGLOJĘZYCZNE

Lista studiów anglojęzycznych I stopnia powiększyła się w tym roku o trzy kierunki:

Kandydaci wybrać mogą również anglojęzyczne:

• ZARZĄDZANIE, z odrębnymi ścieżkami kształcenia:
    • International Business Management SPRAWDŹ
    • Aviation Management SPRAWDŹ
    • General Aviation Management SPRAWDŹ
      oraz nową specjalnością International Finance and Accounting SPRAWDŹ
  • INFORMATYKĘ, z odrębnymi ścieżkami kształcenia:
  • PIELĘGNIARSTWO SPRAWDŹ

W ofercie studiów anglojęzycznych II stopnia kandydaci wybrać mogą kierunki Informatyka oraz Zarządzanie. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

___

Studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przez cały okres studiów korzystać mogą z atrakcyjnych stypendiów.

Na obniżenie kwoty czesnego student może liczyć już od początku studiów. Kalkulator stypendialny obliczający zniżkę dostępny jest na naszej stronie internetowej. SPRAWDŹ

___

Weź udział w rekrutacji – zajęcia ruszają już w październiku!

Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz kontakt z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Nr telefonu: 17/866 11 88, 17/ 866 11 99

Mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl