Już od 4.01.2021r. kolejni kandydaci otrzymują możliwość podjęcia studiów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni r.a. 2020/2021, która potrwa do 31.03.2021r. Kandydaci mogą aplikować poprzez złożenie podania w systemie rekrutacji online, umożliwiającym uzupełnienie formularza rekrutacyjnego, skompletowanie stosownych dokumentów oraz dostarczenie osobiście lub za pomocą poczty tradycyjnej niezbędnych dokumentów do Działu Rekrutacji.

TOP 3 najpopularniejszych kierunków studiów – wybierz jeden z nich!

Na tegoroczną ofertę rekrutacyjną na semestr letni we WSIiZ składają się trzy kierunki, prowadzone w ramach polskojęzycznych studiów I i II stopnia oraz anglojęzycznych studiów I stopnia. Jak wskazują liczne rankingi i badania, to właśnie Informatyka i Zarządzanie już od lat cieszą się nieustającą popularnością wśród przyszłych studentów i co roku nie opuszczają ścisłej czołówki kierunków najchętniej wybieranych przez kandydatów. W tym roku, w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na wykształconych pracowników sektora medycznego, dołączyło do nich również Pielęgniarstwo.

Sprawdź szczegóły rekrutacji

Studia I stopnia

• PIELĘGNIARSTWO

Kierunek opracowany zgodnie z wytycznymi i standardami MNiSW oraz posiadający przyznaną akredytację Ministerstwa Zdrowia.  Na ścieżce polskojęzycznej w semestrze letnim zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowo-popołudniowym. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Studia II stopnia

W ramach kształcenia na studiach 3 – semestralnych oferuje cztery atrakcyjne specjalności:

• Analitykę IT w biznesie
  • Grafikę w rozrywce cyfrowej
  • Inżynierię produkcji oprogramowania
  • Bezpieczeństwo i sieci komputerowe – CISCO

Dodatkowo, na kandydatów czeka odrębna ścieżka kształcenia – Cyberbezpieczeństwo, prowadzona wyłącznie w trybie stacjonarnym. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Study in English – studia I stopnia

• ZARZĄDZANIE z odrębną ścieżką kształcenia International Business Management – SPRAWDŹ
  • INFORMATYKA z odrębną ścieżką kształcenia ProgrammingSPRAWDŹ
  • NURSINGSPRAWDŹ

Nie czekaj do października – zacznij studia już w kwietniu! Rekrutacja online jest już dostępna pod adresem https://wsiz.edu.pl/rekrutacja/dla-kandydata/rekrutacja-online/.

Bądź na bieżąco – śledź nas na Facebooku!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, który rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Nr telefonu: 17/866 11 88, 17/ 866 11 99

Mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl