Rekrutacja na ten kierunek została zakończona.

Studia I stopnia

Graphic Design

Odrębna ścieżka kształcenia realizowana na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna
Forma: stacjonarne/ Czas trwania: 6 semestrów

Wybierz Graphic Design, by tworzyć innowacyjne projekty i wyrażać siebie w kreatywny sposób.

Odkrywaj możliwości! Zapisz się do grupy na Facebooku

DOŁĄCZ DO GRUPY

Poznaj zagadnienia związane z projektowaniem graficznym oraz jego wykorzystywaniem w komunikacji marketingowej, PR oraz Brandingu.
PROFESJA ROZCHWYTYWANA
Wykształceni graficy poszukiwani są przez wiele branż, w tym: agencje reklamowe, marketingowe, studia grafiki komputerowej, wydawnictwa, zakłady poligraficzne, a nawet firmy architektoniczne!
ZAROBEK KREATYWNY
Pracuj z wieloma agencjami, przy różnorodnych projektach – to właśnie one dadzą Ci szansę na aktywny rozwój oraz pozwolą z łatwością przekuć kreatywne pomysły w satysfakcjonujące zarobki!
PROJEKTOWANIE ARTYSTYCZNE I UŻYTKOWE
Umiejętność tworzenia grafik możesz z powodzeniem wykorzystywać w życiu codziennym, prywatnym lub biznesowym. Co wybierzesz – projektowanie artystyczne, a może tworzenie grafik użytkowych?
Graphic Design
Dlaczego warto studiować Graphic Design we WSIiZ?
01
Branża kreatywna
Zdobądź wiedzę od ekspertów – specjalistów z branż związanych z projektowaniem graficznym, grafiką multimedialną oraz brandingiem.
02
Rozwój osobisty
Już w trakcie studiów poznasz tajniki związane z procesem produkcyjnym, funkcjonującym w przemyśle kreatywnym. Zrealizujesz także przedmioty ogólnoakademickie, które znacznie poszerzą Twoje horyzonty.
03
Projekty dla biznesu
Masz innowacyjne pomysły, dzięki którym podbijesz rynek pracy? Nie chowaj ich do szuflady – niech ujrzą światło dzienne! Już od pierwszych zajęć dostaniesz możliwość wykonywania projektów biznesowych dla naszych partnerów.
04
Praktyczne umiejętności
Większość zajęć na tym kierunku to specjalistyczne laboratoria, praktyczne ćwiczenia i merytoryczne warsztaty prowadzone przez grafików komputerowych, designerów i artystów.
Przykładowe zajęcia
Sprawdź, do jakich zajęć wykorzystasz nasze nowoczesne laboratoria:
  • Digital painting
  • Grafika multimedialna
  • Design thinking
  • Infografika
  • DTP
  • Projektowanie UX
  • Projektowanie uniwersalne
  • Projektowanie na potrzeby social mediów
  • Typografia
  • Kompozycja wizualna
Odkryj perspektywy zawodowe:
  • Grafik komputerowy (Graphic designer)
  • Webdesigner
  • Screen Designer
  • Grafik e – commerce
  • Reżyser form multimedialnych
  • Projektant systemów identyfikacji wizualnej
  • Montażysta dźwięku i obrazu
Studia I stopnia
Forma: stacjonarne
Czas trwania:  6 semestrów
CZESNE ZA MIESIĄC
Płatne 5 miesięcy w semestrze
PIERWSZE ZAJĘCIA:
Październik 2021
Skorzystaj z kalkulatora stypendialnego i sprawdź swoją zniżkę na czesne!
Jak aplikować?
Wystarczą 4 proste kroki:
01
Rekrutacja online

Zarejestruj się TUTAJ

02
Skompletuj wymagane dokumenty. Potrzebujesz:
  • wypełniony w rekrutacji online, wydrukowany formularz wraz ze zdjęciem,
  • kserokopię świadectwa ukończenia szkoły średniej i świadectwa dojrzałości (oryginał lub odpis do wglądu przy składaniu dokumentów).
03
Dokonaj opłat, a wymagane dokumenty prześlij pocztą tradycyjną lub złóż osobiście w Dziale Rekrutacji WSIiZ.

Dołącz do dokumentów kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego (300 zł) i opłaty rekrutacyjnej (85 zł).

Dokumenty złóż osobiście lub wyślij pocztą tradycyjną do Działu Rekrutacji WSIiZ (Rzeszów, ul. Sucharskiego 2, pokój RA8).

* W przypadku rezygnacji przed końcem rekrutacji, na wniosek kandydata przysługuje zwrot wpisowego w wysokości 300 zł.

04
Sprawdź wyniki rekrutacji.

Wyniki pojawią się w panelu rekrutacyjnym kandydata.

Odkrywaj WSIiZ
Poznaj Uczelnię
Wirtualny spacer po kampusie
Obejrzyj ponad 130 panoram w wersji desktopowej, mobilnej oraz przygotowanej dla posiadaczy okularów VR.