Rekrutacja na ten kierunek będzie prowadzona na rok akademicki 2022/23.

Studia II stopnia

Grafika komputerowa w mediach

Odrębna ścieżka kształcenia realizowana na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Forma: stacjonarne, niestacjonarne / Czas trwania: 4 semestry

Wybierz kierunek dedykowany przede wszystkim absolwentom kierunków i specjalności artystycznych.

Odkrywaj możliwości! Zapisz się do grupy na Facebooku

DOŁĄCZ DO GRUPY

Rozwijaj talent poprzez grafikę komputerową, projektowanie dla celów medialnych i reklamowych oraz komunikację wizualną.
ZAWÓD INTERNETOWY
Na rynku pracy stale wzrasta zapotrzebowanie na pracowników z tzw. zawodów internetowych, a zwłaszcza odpowiedzialnych za: projektowanie i wdrażanie kampanii, prowadzenie badań marketingowych oraz pozycjonowanie stron i serwisów internetowych.
PRZYSZŁOŚĆ W ZASIĘGU RĘKI
Grafika komputerowa – studia otwierają drogę do podjęcia zawodu związanego z: tworzeniem contentu, public relations i grafiką komputerową. Dodatkowo są uważane za najbardziej przyszłościowe, a wykształceni specjaliści są poszukiwani m.in. w działach marketingu, sprzedaży i PR.
OFERTY PRACY
Badanie przeprowadzone przez Reuters Institute for the Study of Journalism wykazało, że pandemia znacznie przyspieszyła cyfrową rewolucję oraz wpłynęła na wzrost zaufania społeczeństwa do dziennikarstwa.
Grafika komputerowa w mediach
Dlaczego warto studiować grafikę komputerową w mediach we WSIiZ?
01
Kształcenie modułowe
Co kryje się pod tą formą nauki? W ciągu 2 lat studiów zrealizujesz projekt związany ze specjalnością oraz przejdziesz przez wszystkie etapy tworzenia: konceptualizację, planowanie i obróbkę oraz przygotowanie do upowszechniania. Gotowy projekt może być elementem pracy dyplomowej lub uzupełnić profesjonalne portfolio.
02
Innowacyjne laboratoria
Postaw na efektywne zdobywanie wiedzy – korzystaj z nowocześnie wyposażonych laboratoriów Uczelni. Grafika komputerowa wykorzystuje: Studia TV, Laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości i Przetwarzania Obrazu, Laboratorium Fotograficznego oraz Laboratorium Przetwarzania Dźwięku i Akustyki.
03
Deadline
Dołącz do grona najlepszych studentów i absolwentów, którzy zaprezentują swoje dzieła w dwóch kategoriach: grafika i animacja, podczas Przeglądu Prac Graficznych DEADLINE.
04
W trendach
Przygotuj się do kreatywnej pracy koncepcyjnej przy tworzeniu nietuzinkowych projektów oraz zdobądź umiejętność pracy zgodnie z najnowszymi trendami, a także oczekiwaniami i potrzebami indywidualnych klientów.
Przykładowe zajęcia
Sprawdź, do jakich zajęć wykorzystasz nasze nowoczesne laboratoria:
  • Pragmatyka językowa
  • Analiza zawartości mediów
  • Analiza dyskursu medialnego
  • Metody badań medioznawczych
  • Społeczne i kulturowe oddziaływanie mediów
  • Marketing medialny i ekonomika mediów
  • Psychologia społeczna

PIERWSZE ZAJĘCIA:

Październik 2022

Jak aplikować?
Wystarczą 4 proste kroki:
01
Rekrutacja online

Zarejestruj się TUTAJ

02
Skompletuj wymagane dokumenty. Potrzebujesz:
  • wypełniony w rekrutacji online, wydrukowany formularz wraz ze zdjęciem,
  • kserokopię dyplomu ukończenia studiów oraz suplementu do dyplomu (oryginał lub odpis do wglądu przy składaniu dokumentów),
  • średnią ocen z toku studiów potwierdzoną przez dziekanat,
  • zgodę dziekana danego wydziału na podjęcie studiów (dotyczy kandydatów, którzy kontynuują naukę na kierunku innym niż na studiach I stopnia).
03
Dokonaj opłat, a wymagane dokumenty prześlij pocztą tradycyjną lub złóż osobiście w Dziale Rekrutacji WSIiZ.

Dołącz do dokumentów kserokopię pokwitowania wpłaty wpisowego* (100 zł**) i opłaty rekrutacyjnej (85 zł).
Dokumenty złóż osobiście lub wyślij pocztą tradycyjną do Działu Rekrutacji WSIiZ (Rzeszów, ul. Sucharskiego 2, pokój RA8).

* Absolwenci WSIiZ, WSZiA, WSE są zwolnieni z opłaty wpisowego.
** W przypadku rezygnacji przed końcem rekrutacji, na wniosek kandydata przysługuje zwrot wpisowego w wysokości 100 zł.

04
Sprawdź wyniki rekrutacji.

Wyniki pojawią się w panelu rekrutacyjnym kandydata.

Odkrywaj WSIiZ
Poznaj Uczelnię
Wirtualny spacer po kampusie
Obejrzyj ponad 130 panoram w wersji desktopowej, mobilnej oraz przygotowanej dla posiadaczy okularów VR.